СБУ викрила корупційну схему на Одеській митниці

СБУ викрила корупційну схему на Одеській митниці

Июнь 29, 2017 0 Автор Tatiana

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх учасників корупційної схеми.

Як повідомляє пре-служба СБУ, співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та підрозділом внутрішньої безпеки ДФС викрили корупційну схему, організовану посадовими особами митного посту «Аккерман» Одеської митниці.

Встановлено, що на пункті пропуску «Маяки – Удобне — Паланка» митники, які обіймають посади головних державних інспекторів, систематично отримували гроші з громадян України за безперешкодне ввезення на територію України транспортних засобів з іноземною реєстрацією. При відмові від сплати грошової винагороди посадовці штучно затягували пропуск транспортних засобів або створювали умови для недоцільності його переміщення до України. Грошові кошти зібрані за добу акумулювалися старшими змін та в подальшому передавалися керівництву митного посту.

Співробітники спецслужби з’ясували, що встановлена зловмисниками «такса» становила від півтори тисячі гривень та залежала від вартості автомобіля.

Загрузка...

Оперативники спецслужби затримали головного інспектора після одержання ним чергового «траншу» неправомірної вигоди у розмірі три тисячі гривень. Нарази хабарнику повідомлено про підозру за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

В цей час ведеться слідство стосовно конвертаційного центру Насірова


Загрузка...