В Одесі правоохоронці затримали кримінального авторитета на прізвисько «Гуга»

В Одесі правоохоронці затримали кримінального авторитета на прізвисько «Гуга»

Май 11, 2017 0 Автор admin

На даний час вирішується питання про депортацію злочинця.

Про це у Facebook повідомив керівник регіонального главку Нацполіції Дмитро Головін. «Сьогодні затримано відомого кримінального авторитета Серго («Гугу»), який перебував нелегально в країні, і, ймовірно, також прибув, щоб взяти участь в урочистостях. Одеса — не місце для злодійських сходок», — зазначив Головін.

На даний час вирішується питання про депортацію злочинця. Представник правоохоронних органів уточнив, що Сергій Глонті («Гуга»), 1971 р.н., — один з авторитетних «злодіїв у законі».

Він був неодноразово судимий, в тому числі за підробку документів, незаконні операції з наркотиками тощо. «Коронували» його у 1995 році у Москві, в СІЗО №2 «Бутирка».

У червні 2016 року Глонті був затриманий співробітниками столичної поліції за орієнтуванням угорських правоохоронців, які підозрювали «Гугу» в шахрайстві з метою незаконного отримання громадянства Угорщини.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/1913883-v-odesi-pravoohorontsi-zatrimali-kriminalnogo-avtoriteta-na-prizvisko-guga.html


Загрузка...