Ryanair планує літати в Дніпро і Одесу

Ryanair планує літати в Дніпро і Одесу

Май 11, 2017 0 Автор admin

Крім Львова і Києва найбільший лоукостер Європи зацікавлений у містах, де є інфраструктура і злітно-посадочні смуги.

Ірландська авіакомпанія Ryanair планує в найближчому майбутньому запустити рейси в Одесу і Дніпро, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Відповідаючи на питання про те, чи розглядає лоукостер можливість польотів з таких міст, як Одеса чи Дніпро, міністр сказав: «Так, вони розглядають. Потенційно вони їм цікаві. Я сподіваюся, що не тільки їм. Тому я б дуже хотів, щоб усі міста, які мають нормальну інфраструктуру, в першу чергу, злітно-посадкові смуги та аеронавігаційні системи безпеки, мали можливість приймати велику кількість авіакомпаній».

Також міністр повідомив, що Ryanair поки не планує здійснювати перельоти між аеропортами всередині України. «Поки що у нас не дозволено законодавством, щоб іноземна авіакомпанія виконувала польоти за внутрішньоукраїнськими маршрутами. Це можливо тільки у випадку, якщо Ryanair буде мати якусь свою українську дочірню компанію. Але я не знаю таких випадків у практиці Ryanair», — додав Омелян.

Нагадаємо, що найбільший європейський лоукостер Ryanair наприкінці вересня почне польоти з аеропорту Львова та київського аеропорту «Бориспіль» Планується, що лоукостер Ryanair до кінця 2017 року запустить 11 рейсів з Києва та Львова.

З Києва лоукост буде літати в Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм, а зі Львова — в Лондон, Ейндховен, Берлін, Вроцлав, Краків, Будапешт, Меммінген. Рейси в Ейндховен і Манчестер будуть виконуватися 3 рази в тиждень, у Лондон — 5 разів на тиждень, а в Стокгольм — 4 рази в тиждень.

Компанія розраховує на пасажиропотік з Києва обсягом у 250 тисяч чоловік.


Загрузка...